Home

Spectator mulțime Poştaş sepsi sic handbal Împrejurimi Aprobare pieri

Handbal: Sepsi-SIC s-a calificat la turneul final al junioarelor 1 - We  Radio Sfântu Gheorghe
Handbal: Sepsi-SIC s-a calificat la turneul final al junioarelor 1 - We Radio Sfântu Gheorghe

Handbal: Antrenoarea de la Sepsi-SIC va pregăti naționala de junioare -  Covasna45
Handbal: Antrenoarea de la Sepsi-SIC va pregăti naționala de junioare - Covasna45

Handbal, campionat, golaveraj, clasament, podium de premiere - Mesagerul de  Covasna
Handbal, campionat, golaveraj, clasament, podium de premiere - Mesagerul de Covasna

Handbal feminin: Junioarele și senioarele ACS Sepsi-SIC au meci, la sfârșit  de săptămână - Mesagerul de Covasna
Handbal feminin: Junioarele și senioarele ACS Sepsi-SIC au meci, la sfârșit de săptămână - Mesagerul de Covasna

Sepsi-SIC - 🇷🇴🤾‍♀ Patru sportive ale Sepsi-SIC se pregătesc de Euro „ handball beach” 😊 Lotul național de handbal pe plajă – junioare se află,  în această perioadă, într-un stagiu de pregătire în
Sepsi-SIC - 🇷🇴🤾‍♀ Patru sportive ale Sepsi-SIC se pregătesc de Euro „ handball beach” 😊 Lotul național de handbal pe plajă – junioare se află, în această perioadă, într-un stagiu de pregătire în

Handbal feminin: Sepsi-Sic a pierdut la 9 goluri diferență meciul cu Mureșul

Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe a cucerit Cupa României - Sport Alert

Handbalistele Sepsi-Sic joacă acasă cu echipa din Târgu Mureș

HANDBAL: Junioarele 1 de la Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, la primele meciuri  după 10 luni | Realitatea de Covasna
HANDBAL: Junioarele 1 de la Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, la primele meciuri după 10 luni | Realitatea de Covasna

Sepsi-SIC a terminat pe locul 5 în Campionatul Naţional de handbal junioare  1 - We Radio Sfântu Gheorghe
Sepsi-SIC a terminat pe locul 5 în Campionatul Naţional de handbal junioare 1 - We Radio Sfântu Gheorghe

Handbal: Junioarele 1 de la Sepsi-SIC au câștigat grupa din campionat;  urmează dueluri cu CSM București, Rapid și Știința - Mesagerul de Covasna
Handbal: Junioarele 1 de la Sepsi-SIC au câștigat grupa din campionat; urmează dueluri cu CSM București, Rapid și Știința - Mesagerul de Covasna

Sepsi-SIC, proiect ambiţios pentru secţia de handbal - We Radio Sfântu  Gheorghe
Sepsi-SIC, proiect ambiţios pentru secţia de handbal - We Radio Sfântu Gheorghe

Sepsi-SIC - 🇷🇴 Însănătoșire grabnică și recuperare ușoară, Elena Popica!  ✊🏻💚🤍 🤾‍♀️ Tânără sportivă a Sepsi-SIC (handbal, J1⃣) a suferit o  operație de ligamente, ghinionul făcând ca intervenția să fie a doua
Sepsi-SIC - 🇷🇴 Însănătoșire grabnică și recuperare ușoară, Elena Popica! ✊🏻💚🤍 🤾‍♀️ Tânără sportivă a Sepsi-SIC (handbal, J1⃣) a suferit o operație de ligamente, ghinionul făcând ca intervenția să fie a doua

Handbal: Sepsi-SIC face următorul pas, Andreea Adespii-Molnár se întoarce  la Sfântu Gheorghe
Handbal: Sepsi-SIC face următorul pas, Andreea Adespii-Molnár se întoarce la Sfântu Gheorghe

sepsi sfantu gheorghe – Handbal Mania

Handbal: O nouă victorie pentru ACS Sepsi SIC

Sepsi-SIC - Handbal J2️⃣: Final excelent de an 😏 🤾‍♀️ 💪... | Facebook

Sepsi-SIC, medalie de argint în Cupa României la handbal junioare - We  Radio Sfântu Gheorghe
Sepsi-SIC, medalie de argint în Cupa României la handbal junioare - We Radio Sfântu Gheorghe

Naţionala feminină de handbal pe plajă se pregăteşte la Venus pentru  Europene | Cuget Liber
Naţionala feminină de handbal pe plajă se pregăteşte la Venus pentru Europene | Cuget Liber

Handbal: Sepsi-SIC și Turda au câștigat primele meciuri în Cupa României la  junioare 1 - Covasna45
Handbal: Sepsi-SIC și Turda au câștigat primele meciuri în Cupa României la junioare 1 - Covasna45

Handbal: Junioarele 2 de la Sepsi-SIC au câștigat Seria și s-au calificat  în Turneul Valoare - We Radio Sfântu Gheorghe
Handbal: Junioarele 2 de la Sepsi-SIC au câștigat Seria și s-au calificat în Turneul Valoare - We Radio Sfântu Gheorghe

HANDBAL: Sepsi-SIC, argint la junioare 1 | Realitatea de Covasna

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor I: Sepsi  SIC Sfântu Gheorghe – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor I: Sepsi SIC Sfântu Gheorghe – Handbal Mania

Handbal: Victorie pentru Sepsi-SIC în meciul jucat cu CS Marta Baia Mare |  Realitatea de Covasna
Handbal: Victorie pentru Sepsi-SIC în meciul jucat cu CS Marta Baia Mare | Realitatea de Covasna